Lokalizacja


Kołobrzeg Podczele — tutaj znajdziesz mieszkania na sprzedaż


Apartamenty na sprzedaż powstały w kołobrzeskiej dzielnicy Podczele. To uważana za najbardziej malowniczą i najmniej skomercjalizowaną dzielnica Kołobrzegu. Miejsce pozwala na wygodne odpoczywanie, pracę z domu, chodzenie na spacery nad morzem. Niedaleko osiedla Miejski Las prowadzi droga wprost na bałtycką plażę, na której latem nie brakuje turystycznej infrastruktury. Leżaki, lodziarnie, bary, miejsce na rozłożenie koca i parasola — z tych wszystkich udogodnień korzystać mogą mieszkańcy osiedla. Zimą plaże są puste, przepełnione powietrzem pełnym jodu, stają się miejscem do relaksu i obcowania z naturą. Deptak prowadzący do centrum Kołobrzegu zachęca do spacerowania samotnie, z rodziną albo ukochanym czworonogiem. W okolicy osiedla Miejski Las znajdują się także liczne ścieżki rowerowe, w tym droga prowadząca przez Ekopark. To wyjątkowe miejsce nie tylko na mapie Kołobrzegu, ale także całego kraju. Park jest chroniony ze względu na występowanie dzikiego ptactwa i wyjątkowych okazów drzew i krzewów, bogaty w wody lecznicze i gwarantujący czyste powietrze przesycone wartościowymi pierwiastkami oraz borowiną.

Walory dzielnicy Podczele


Morze, lasy, ścieżki rowerowe i piesze to niewątpliwie atuty, które doceni każdy właściciel apartamentu w Kołobrzegu. Jednak Podczele to także doskonała infrastruktura miejska. Do centrum miasta prowadzi znakomitej jakości droga i tylko 10-15 minut jazdy samochodem dzieli mieszkańców Podczela od atrakcji turystycznych miasta, takich jak molo, Muzeum Bursztynu czy Oceanarium. Nie brakuje w Kołobrzegu sklepów osiedlowych i dużych marketów, szkół, przedszkoli oraz kawiarni, restauracji czy dyskotek. Mieszkając w spokojnej dzielnicy miasta, jaką jest Podczele, można w pełni korzystać z uroków gwarnego uzdrowiska.

Mieszkaj i wypoczywaj w Kołobrzegu


Mieszkanie nad morzem to marzenie singli, par, rodzin z dziećmi. Decydując się na mieszkanie w Podczelu, w zielonej dzielnicy Kołobrzegu, można codziennie cieszyć się z bliskości Bałtyku i uzdrowiskowych terenów zielonych. Apartament na sprzedaż może stać się stałym mieszkaniem, ale także miejscem do pracy zdalnej czy siedzibą wakacyjną.

Kołobrzeg, gwarne uzdrowisko w województwie zachodniopomorskim, ma do zaoferowania szerokie piaszczyste plaże i czasami wzburzone, innym razem gładkie niczym tafla jeziora morze. To tutaj znajdziesz tereny porośnięte lasami z miejscami bogatymi w uzdrawiającą borowinę. W ustronnej, wschodniej dzielnicy miasta, zbudowano trzy luksusowe, kameralne budynki osiedla Miejski Las i to właśnie w nich możesz zamieszkać. Mieszkania na sprzedaż w tym miejscu to gratka dla zwolenników ciszy, spokoju i pięknych widoków z okien.

Zdjęcia wykonane w pobliżu naszej inwestycji. Fot. J.Sadowsky

Apartamenty na sprzedaż nad morzem


Apartamenty w Kołobrzegu to 60 lokali na sprzedaż. Mieszkania o powierzchni od 40 do ponad 60 metrów kwadratowych znajdują się w trzech luksusowych domach wykończonych wysokiej jakości materiałami w stylu minimalistycznym. Efektowne, eleganckie, ale także tanie w użytkowaniu lokale zaprojektowane zostały z uwzględnieniem potrzeb różnych lokatorów. Są jasne, ustawne, oferują miejsca parkingowe w przestronnych halach. Każde mieszkanie ma własny, duży balkon, z którego rozciąga się urzekający widok na okolicę. Marzysz o własnym mieszkaniu nad morzem? A może chcesz korzystać z apartamentu nad morzem podczas wakacji? Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży i zarezerwuj idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny.