Miejski Las


Miejski Las — trzy kameralne, luksusowe budynki mieszkalne zostały stworzone przez prawdziwych wizjonerów. Współpraca pracowni architektonicznej, zaufanego wykonawcy i projektantki wnętrz zakończyła się niewątpliwym sukcesem — w Podczelu, kołobrzeskiej, nadmorskiej dzielnicy powstało osiedle, które zapewnia wygodne życie w otoczeniu przyrody. Poznaj zalety inwestycji Miejski Las i wybierz komfortowe mieszkanie nad morzem dla Ciebie i Twoich bliskich.

Kołobrzeg — apartamenty na sprzedaż


Inwestycja Miejski Las to trzy czteropiętrowe budynki mieszkalne zwieńczone spadzistymi dachami, w których znajdują się nie tylko lokale mieszkalne, ale także hale parkingowe z miejscami postojowymi. Każdy właściciel mieszkania ma do swojej dyspozycji bezpieczny i zadaszony parking dla samochodu z bezpośrednim przejściem do mieszkania schodami lub przy pomocy windy. Na tym nie kończą się walory proponowanych przez dewelopera mieszkań na sprzedaż.

Mieszkanie
od 40 do 60 metrów kwadratowych


Każde z 60 mieszkań na sprzedaż w Kołobrzegu jest ustawne, przemyślane, komfortowe. Nadmorskie apartamenty w dzielnicy Podczele mają bardzo zróżnicowane powierzchnie. Wymarzone lokum znajdzie tutaj singiel, który potrzebuje przestrzeni do spania, pracy i przyjmowania gości, para, która ceni możliwość urządzenia dwóch oddzielnych pokoi i rodzina z dziećmi, szukająca lokum z wygodnymi, osobnymi sypialniami. We wszystkich trzech budynkach na osiedlu Miejski Las kupić można mieszkania o powierzchni od 40 do ponad 60 metrów kwadratowych z balkonami, ustawne i umożliwiające estetyczne umeblowanie wnętrz wyposażeniem z najbardziej znanych sklepów sieciowych lub meblami na wymiar.

Nadmorska atmosfera


Jakość życia w gotowych do zamieszkania lokalach podnoszą przestronne okna, które zapewniają dostęp do naturalnego światła i umożliwiają obserwowanie wyjątkowo atrakcyjnej okolicy. Położenie osiedla blisko lasu, terenów bogatych w borowinę i kilkadziesiąt kroków od Bałtyku sprawia, że bez obaw o każdej porze dnia i roku można szeroko otworzyć okna i cieszyć się zdrowym, rześkim, przepełnionym jodem powietrzem.

Twórcy apartamentów na sprzedaż w Kołobrzegu


Praktyczny układ, jasne wnętrza, estetyczne z zewnątrz i od środka wielokondygnacyjne domy wpasowane w naturalny, nadmorski krajobraz oraz niskie koszty użytkowania części prywatnych i wspólnych — takie były od początku założenia pomysłodawców osiedla Miejski Las. Misję zaprojektowania budynków powierzono sprawdzonym architektom: Grzegorzowi oraz Borysowi Majewskim z Biura Usług Projektowych DEMIURG.

Wizję nakreśloną przez projektantów zrealizowała firma PB IN-TECH Janusz Paprocki, bazując na doskonałej jakości materiałach budowlanych, dzięki którym osiedle nie tylko wygląda nowocześnie, ale także przetrwa dziesięciolecia i gwarantuje niskie rachunki. Znakomita izolacja cieplna, energooszczędne podzespoły, najwyższej jakości technologia mają służyć mieszkańcom i zapewniać im wygodę.

Projekt aranżacji mieszkań wzorcowych, klatek schodowych i terenu znajdującego się wokół budynków to pomysł pracowni projektowej BUŚKO DESIGN. Pracownia znana jest ze swojego minimalistycznego podejścia, z inspirowania się naturą i czerpania z japońskiego stylu wabi-sabi. Osiedle Miejski Las to przykład siedliska o prostej formie, która harmonijnie łączy się z doskonałej jakości materiałami. Dzięki temu cała inwestycja: mieszkania, korytarze i zewnętrzna przestrzeń doskonale pasują do krajobrazu Podczela, najbardziej kameralnej i zielonej dzielnicy gwarnego uzdrowiska.

Nadmorskie mieszkanie dla rodziny?
Wybierz Podczele


Nie bez powodu twórcy osiedla Miejski Las z mieszkaniami na sprzedaż tak bardzo podkreślają jego harmonię z naturalnym krajobrazem nadmorskim. Podczele jest wschodnią dzielnicą Kołobrzegu zanurzoną w drzewach, oddaloną o kilkadziesiąt kroków od plaży z letnią infrastrukturą. Pozwala na cieszenie się bliskością Bałtyku, na piesze wycieczki deptakiem do centrum Kołobrzegu i rowerowe przejażdżki w borowinowym Eko-Parku. Jest fragmentem miasta szczególnie cenionym za walory krajobrazowe, faunistyczne i florystyczne. Mieszkając tutaj, można odciąć się od hałasu, czerpać radość z przebywania na świeżym powietrzu i jednocześnie być blisko miasta, które przyciąga tysiące osób spragnionych słońca, szumu fal i niepowtarzalnych wschodów i zachodów słońca.